Продукція > ENERDOOR > FIN1520.016.V
FIN1520.016.V
FIN1520.016.V Enerdoor
fin1520_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: DC EMI FILTER 700V 16A
Packaging: Bulk
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: Converter
Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Voltage - Rated AC: 700V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC EMI FILTER 700V 16A, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: Converter, Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Voltage - Rated AC: 700V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.