Продукція > FINMOTOR > FIN1740ESM.180.M
FIN1740ESM.180.M
FIN1740ESM.180.M Finmotor
fin1740esm_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Finmotor
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Medical
Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.1 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 2.3 kV
Current: 180 A
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Medical, Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.1 kV, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 2.3 kV, Current: 180 A.