Продукція > ENERDOOR > FIN1940.032.M
FIN1940.032.M
FIN1940.032.M Enerdoor
fin1940_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: EMI/RFI FILTER 600V 32A
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.2 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 2.4 kV
Current: 32 A
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: EMI/RFI FILTER 600V 32A, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.2 kV, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 2.4 kV, Current: 32 A.