FISD012R9 Belden Wire & Cable
BCED_S_A0009458773_1-2511838.pdf
Виробник: Belden Wire & Cable
Ethernet Cables / Networking Cables FI DN_TB OS2 12F OFNR
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL FIBER OPTIC 125UM SINGLEMODE, Features: 12 Fibers, Rip Cord, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Tensile Strength: 20.4kg, Style: Multiple Fibers, Type: Singlemode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.260" (6.60mm), Ratings: OFNR, Jacket Color: Yellow, Core Diameter: 9µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FISD012R9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: 12 Fibers, Rip Cord
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tensile Strength: 20.4kg
Style: Multiple Fibers
Type: Singlemode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.260" (6.60mm)