FISD024RJ Belden Inc.
1be63c381dc7e73f3ae54721cec7b00d3b8e565f.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: CBL FIBER OPTIC
Packaging: Spool
Features: 24 Fibers, Rip Cord
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tensile Strength: 40.8kg
Style: Multiple Fibers
Type: Singlemode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.538" (13.67mm)
Ratings: OFNR
Jacket Color: Yellow
Core Diameter: 9µm
Cladding Diameter: 125µm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL FIBER OPTIC, Packaging: Spool, Features: 24 Fibers, Rip Cord, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Tensile Strength: 40.8kg, Style: Multiple Fibers, Type: Singlemode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.538" (13.67mm), Ratings: OFNR, Jacket Color: Yellow, Core Diameter: 9µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FISD024RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FISD024RJ Виробник : Belden Wire & Cable 1be63c381dc7e73f3ae54721cec7b00d3b8e565f.pdf Belden Wire & Cable FI DN_TB OS2 24F OFNR