Продукція > FIX&FASTEN > FIX-3.0X23-WH
FIX-3.0X23-WH
FIX-3.0X23-WH FIX&FASTEN
FIX-3.0X23-WH.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Grommets
Description: Strain relief; Øhole: 3mm; elastomer; white; L: 23mm
Type of cable accessories: strain relief
Body material: elastomer
Cable accessories features: flexible
Cable accessories application: on round cable
Body colour: white
Panel thickness: max. 2.5mm
Hole diameter: 3mm
Length: 23mm
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Grommets, Description: Strain relief; Øhole: 3mm; elastomer; white; L: 23mm, Type of cable accessories: strain relief, Body material: elastomer, Cable accessories features: flexible, Cable accessories application: on round cable, Body colour: white, Panel thickness: max. 2.5mm, Hole diameter: 3mm, Length: 23mm.