Продукція > FIX&FASTEN > FIX-3.5X25-WH
FIX-3.5X25-WH
FIX-3.5X25-WH FIX&FASTEN
FIX-3.5X25-WH.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Grommets
Description: Strain relief; Øhole: 3.5mm; elastomer; white; L: 25mm
Type of cable accessories: strain relief
Body material: elastomer
Cable accessories features: flexible
Cable accessories application: on round cable
Hole diameter: 3.5mm
Panel thickness: max. 2.5mm
Length: 25mm
Body colour: white
на замовлення 790 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Grommets, Description: Strain relief; Øhole: 3.5mm; elastomer; white; L: 25mm, Type of cable accessories: strain relief, Body material: elastomer, Cable accessories features: flexible, Cable accessories application: on round cable, Hole diameter: 3.5mm, Panel thickness: max. 2.5mm, Length: 25mm, Body colour: white.