FIX-DGB19A
FIX-DGB19A FIX&FASTEN
fix-dgb.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Grommets
Description: Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 19mm; Øhole: 16mm; rubber
Type of cable accessories: grommet
Grommet version: with bulkhead
Panel cutout diameter: 19mm
Hole diameter: 16mm
Body material: rubber
Body colour: black
Panel thickness: max. 2mm
на замовлення 126370 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Grommets, Description: Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 19mm; Øhole: 16mm; rubber, Type of cable accessories: grommet, Grommet version: with bulkhead, Panel cutout diameter: 19mm, Hole diameter: 16mm, Body material: rubber, Body colour: black, Panel thickness: max. 2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FIX-DGB19A Виробник : Fix&Fasten fix-dgb.pdf Вставка гумова чорна з перегородкою, Товщина = 2 мм, Діаметр отвору = 16 мм, Діаметр вирізу панелі = 19 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: ... Од. вим: шт
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
FIX-DGB-19A Виробник : Fix&Fasten fix-dgb.pdf Вставка гумова чорна з перегородкою, dмонтотв. = 19 мм, dотв.= 16 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: ... Од. вим: шт