FIX-HANU-32
FIX-HANU-32 FIX&FASTEN
FIX-HANU-32.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Handles
Description: Holder; ABS,polycarbonate; black; H: 28.4mm; L: 37.3mm; W: 5.5mm
Colour: black
Trade name: handle
Type of mounting element: holder
Flammability rating: UL94V-2
Panel cutout diameter: 2.4mm
Width: 5.5mm
Height: 28.4mm
Mounting holes pitch: 32mm
Length: 37.3mm
Material: ABS; polycarbonate
на замовлення 102 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ABS,polycarbonate; black; H: 28.4mm; L: 37.3mm; W: 5.5mm, Colour: black, Trade name: handle, Type of mounting element: holder, Flammability rating: UL94V-2, Panel cutout diameter: 2.4mm, Width: 5.5mm, Height: 28.4mm, Mounting holes pitch: 32mm, Length: 37.3mm, Material: ABS; polycarbonate.