FIX-LED-10.5
FIX-LED-10.5 FIX&FASTEN
FIX-LED.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 5mm; L: 10.5mm; natural; UL94V-2
Type of LED accessories: spacer sleeve
Application: LED
Outside diameter: 5mm
LED diameter: 5mm
Spacer length: 10.5mm
Colour: natural
Flammability rating: UL94V-2
Body material: polyamide
Mounting holes pitch: 2.54mm
Kind of bulb: T1 3/4
на замовлення 200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 5mm; L: 10.5mm; natural; UL94V-2, Type of LED accessories: spacer sleeve, Application: LED, Outside diameter: 5mm, LED diameter: 5mm, Spacer length: 10.5mm, Colour: natural, Flammability rating: UL94V-2, Body material: polyamide, Mounting holes pitch: 2.54mm, Kind of bulb: T1 3/4.