FIX-LED-20
FIX-LED-20 FIX&FASTEN
FIX-LED.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 5mm; L: 20mm; natural; UL94V-2
Mounting holes pitch: 2.54mm
Outside diameter: 5mm
LED diameter: 5mm
Spacer length: 20mm
Application: LED
Colour: natural
Type of LED accessories: spacer sleeve
Kind of bulb: T1 3/4
Flammability rating: UL94V-2
Body material: polyamide
на замовлення 2877 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 5mm; L: 20mm; natural; UL94V-2, Mounting holes pitch: 2.54mm, Outside diameter: 5mm, LED diameter: 5mm, Spacer length: 20mm, Application: LED, Colour: natural, Type of LED accessories: spacer sleeve, Kind of bulb: T1 3/4, Flammability rating: UL94V-2, Body material: polyamide.