FIX-LED-6.5
FIX-LED-6.5 FIX&FASTEN
FIX-LED.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 5mm; L: 6.5mm; natural; UL94V-2
Type of LED accessories: spacer sleeve
LED diameter: 5mm
Colour: natural
Body material: polyamide
Mounting holes pitch: 2.54mm
Flammability rating: UL94V-2
Outside diameter: 5mm
Spacer length: 6.5mm
Kind of bulb: T1 3/4
Application: LED
на замовлення 4450 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 186
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 5mm; L: 6.5mm; natural; UL94V-2, Type of LED accessories: spacer sleeve, LED diameter: 5mm, Colour: natural, Body material: polyamide, Mounting holes pitch: 2.54mm, Flammability rating: UL94V-2, Outside diameter: 5mm, Spacer length: 6.5mm, Kind of bulb: T1 3/4, Application: LED.