FIX-LEDH-14
FIX-LEDH-14 FIX&FASTEN
FIX-LEDH.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4.5mm; ØLED: 3mm; L: 14mm; black; UL94V-2
Outside diameter: 4.5mm
Colour: black
Body material: polyamide
Flammability rating: UL94V-2
Spacer length: 14mm
Mounting holes pitch: 2.54mm
LED diameter: 3mm
Application: LED
Type of LED accessories: spacer sleeve
на замовлення 16900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4.5mm; ØLED: 3mm; L: 14mm; black; UL94V-2, Outside diameter: 4.5mm, Colour: black, Body material: polyamide, Flammability rating: UL94V-2, Spacer length: 14mm, Mounting holes pitch: 2.54mm, LED diameter: 3mm, Application: LED, Type of LED accessories: spacer sleeve.