FIX-LEDH-15
FIX-LEDH-15 FIX&FASTEN
FIX-LEDH.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4.5mm; ØLED: 3mm; L: 15mm; black; UL94V-2
Type of LED accessories: spacer sleeve
Application: LED
Outside diameter: 4.5mm
LED diameter: 3mm
Spacer length: 15mm
Colour: black
Flammability rating: UL94V-2
Body material: polyamide
Mounting holes pitch: 2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4.5mm; ØLED: 3mm; L: 15mm; black; UL94V-2, Type of LED accessories: spacer sleeve, Application: LED, Outside diameter: 4.5mm, LED diameter: 3mm, Spacer length: 15mm, Colour: black, Flammability rating: UL94V-2, Body material: polyamide, Mounting holes pitch: 2.54mm.