FIX-LEDS-12
FIX-LEDS-12 FIX&FASTEN
FIX-LEDS.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 12mm; natural; UL94V-2
LED diameter: 3mm
Spacer length: 12mm
Outside diameter: 4mm
Application: LED
Colour: natural
Body material: polyamide
Type of LED accessories: spacer sleeve
Kind of bulb: T1
Flammability rating: UL94V-2
на замовлення 2750 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 12mm; natural; UL94V-2, LED diameter: 3mm, Spacer length: 12mm, Outside diameter: 4mm, Application: LED, Colour: natural, Body material: polyamide, Type of LED accessories: spacer sleeve, Kind of bulb: T1, Flammability rating: UL94V-2.