Продукція > FIX&FASTEN > FIX-LEDS-16.5
FIX-LEDS-16.5
FIX-LEDS-16.5 FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 16.5mm; natural; UL94V-2
Type of LED accessories: spacer sleeve
Application: LED
Outside diameter: 4mm
LED diameter: 3mm
Spacer length: 16.5mm
Kind of bulb: T1
на замовлення 1066 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 16.5mm; natural; UL94V-2, Type of LED accessories: spacer sleeve, Application: LED, Outside diameter: 4mm, LED diameter: 3mm, Spacer length: 16.5mm, Colour: natural, Flammability rating: UL94V-2, Body material: polyamide, Kind of bulb: T1.