Продукція > FIX&FASTEN > FIX-LEDS-17.5
FIX-LEDS-17.5
FIX-LEDS-17.5 FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 17.5mm; natural; UL94V-2
Type of LED accessories: spacer sleeve
Application: LED
Outside diameter: 4mm
LED diameter: 3mm
Spacer length: 17.5mm
Kind of bulb: T1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 17.5mm; natural; UL94V-2, Type of LED accessories: spacer sleeve, Application: LED, Outside diameter: 4mm, LED diameter: 3mm, Spacer length: 17.5mm, Colour: natural, Flammability rating: UL94V-2, Body material: polyamide, Kind of bulb: T1.