Продукція > FIX&FASTEN > FIX-LEM-67-27.5
FIX-LEM-67-27.5
FIX-LEM-67-27.5 FIX&FASTEN
FIX-LEM.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø3.2mm; L: 27.5mm; round; Front: convex; straight
Type of LED accessories: Fiber for LED
Face dimensions: Ø3.2mm
Length: 27.5mm
Shape: round
Front: convex
Holder variant: straight
LEDs' features: parallel lighting
Panel cutout diameter: 3mm
Flammability rating: UL94V-2
на замовлення 15100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Lightpipes for LED, Description: Fiber for LED; Ø3.2mm; L: 27.5mm; round; Front: convex; straight, Type of LED accessories: Fiber for LED, Face dimensions: Ø3.2mm, Length: 27.5mm, Shape: round, Front: convex, Holder variant: straight, LEDs' features: parallel lighting, Panel cutout diameter: 3mm, Flammability rating: UL94V-2.