FIX-MADA-12
FIX-MADA-12 FIX&FASTEN
FIX-MADA.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Plastic Pegs
Description: PCB distance; polyamide; L: 12mm; latch/latch; natural; UL94V-2
Type of spacer: PCB distance
Material: polyamide
Spacer length: 12mm
Mounting: latch/latch
Plate mounting hole diameter: 2.5mm
Colour: natural
Flammability rating: UL94V-2
Mounting plate thickness: 1.6mm
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plastic Pegs, Description: PCB distance; polyamide; L: 12mm; latch/latch; natural; UL94V-2, Type of spacer: PCB distance, Material: polyamide, Spacer length: 12mm, Mounting: latch/latch, Plate mounting hole diameter: 2.5mm, Colour: natural, Flammability rating: UL94V-2, Mounting plate thickness: 1.6mm.