Продукція > FIX&FASTEN > FIX-MD-7.6X400
FIX-MD-7.6X400
FIX-MD-7.6X400 FIX&FASTEN
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 400mm; W: 7.6mm; blue; polyamide; 540N; Ømax: 105mm
Type of cable accessories: cable tie
Version: with the addition of ferromagnetic powder
Length: 0.4m
Tie width: 7.6mm
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 105mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Trade name: detection cable tie
на замовлення 2300 шт:
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 400mm; W: 7.6mm; blue; polyamide; 540N; Ømax: 105mm, Type of cable accessories: cable tie, Version: with the addition of ferromagnetic powder, Length: 0.4m, Tie width: 7.6mm, Colour: blue, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 105mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: Metal Detector, Wristband features: detectable by a metal detector, Trade name: detection cable tie.