FIX-RBS-10
FIX-RBS-10 FIX&FASTEN
RBS.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Plastic Pegs
Description: Assembly stud; polyamide; L: 10mm; snap fastener; natural; UL94V-2
Colour: natural
Material: polyamide
Type of spacer: assembly stud
Spacer length: 10mm
Mounting: snap fastener
Flammability rating: UL94V-2
Mounting plate thickness: 1.2...1.7/1.2...1.8mm
Plate mounting hole diameter: 4mm
Panel cutout diameter: 5.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plastic Pegs, Description: Assembly stud; polyamide; L: 10mm; snap fastener; natural; UL94V-2, Colour: natural, Material: polyamide, Type of spacer: assembly stud, Spacer length: 10mm, Mounting: snap fastener, Flammability rating: UL94V-2, Mounting plate thickness: 1.2...1.7/1.2...1.8mm, Plate mounting hole diameter: 4mm, Panel cutout diameter: 5.5mm.