FIX-RBS-12
Код товару: 177742
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кріплення та металеві вироби > Стойки дистанцюючі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FIX-RBS-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FIX-RBS-12 FIX-RBS-12 Виробник : FIX&FASTEN RBS.pdf Category: Plastic Pegs
Description: Assembly stud; polyamide; L: 12mm; snap fastener; natural; UL94V-2
Type of spacer: assembly stud
Spacer length: 12mm
Plate mounting hole diameter: 4mm
Panel cutout diameter: 5.5mm