Продукція > FIX&FASTEN > FIX-SF-1972015
FIX-SF-1972015
FIX-SF-1972015 FIX&FASTEN
FIX-SF-050435.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Feet
Description: Self-adhesive foot; H: 1.5mm; black; rubber; W: 19.7mm; L: 20mm
Material: rubber
Type of mounting element: self-adhesive foot
Height: 1.5mm
Width: 19.7mm
Length: 20mm
Colour: black
на замовлення 3670 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Feet, Description: Self-adhesive foot; H: 1.5mm; black; rubber; W: 19.7mm; L: 20mm, Material: rubber, Type of mounting element: self-adhesive foot, Height: 1.5mm, Width: 19.7mm, Length: 20mm, Colour: black.