FIX-STB-152S
FIX-STB-152S FIX&FASTEN
STB.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 152mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 25mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 152mm
Tie width: 4.5mm
Tie material: stainless steel
Version: with ball lock
Colour: steel
Loop diameter max: 25mm
на замовлення 596 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 152mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 25mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 152mm, Tie width: 4.5mm, Tie material: stainless steel, Version: with ball lock, Colour: steel, Loop diameter max: 25mm.