FIX-STB-200S
FIX-STB-200S FIX&FASTEN
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 200mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 50mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.2m
Tie width: 4.5mm
Colour: steel
Loop diameter max: 50mm
на замовлення 4434 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 200mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 50mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.2m, Tie width: 4.5mm, Tie material: stainless steel, Version: with ball lock, Colour: steel, Loop diameter max: 50mm.