FIX-STB-360S
FIX-STB-360S FIX&FASTEN
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 360mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 102mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.36m
Tie width: 4.5mm
Colour: steel
Loop diameter max: 102mm
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 360mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 102mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.36m, Tie width: 4.5mm, Tie material: stainless steel, Version: with ball lock, Colour: steel, Loop diameter max: 102mm.