Продукція > FIX&FASTEN > FIX-STB-520S -AS
FIX-STB-520S -AS
FIX-STB-520S -AS FIX&FASTEN
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 520mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 152mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 520mm
Tie width: 4.5mm
Colour: steel
Loop diameter max: 152mm
на замовлення 380 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 520mm; W: 4.5mm; stainless steel; steel; Ømax: 152mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 520mm, Tie width: 4.5mm, Tie material: stainless steel, Version: with ball lock, Colour: steel, Loop diameter max: 152mm.