FIX-TP2.5-16
FIX-TP2.5-16 FIX&FASTEN
Category: Plastic Standoffs
Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M2,5; M2,5; L: 16mm
Internal thread: M2,5
Spanner size: 4mm
Thread length: 5mm
Spacer length: 16mm
Thread pitch: 0.45
Material: polyamide
на замовлення 310 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plastic Standoffs, Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M2,5; M2,5; L: 16mm, Sleeve shape: hexagonal, Type of spacer: screwed spacer sleeve, Mechanical elements features: with internal and external thread, External thread: M2,5, Internal thread: M2,5, Spanner size: 4mm, Thread length: 5mm, Spacer length: 16mm, Thread pitch: 0.45, Material: polyamide.