Продукція > SAMTEC INC. > FJ-05-D-52.00-4
FJ-05-D-52.00-4 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CABLE FFC/FPC 5POS 1MM 52"
Packaging: Bulk
Length: 52.0" (1320.8mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)
Number of Conductors: 5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 5POS 1MM 52", Packaging: Bulk, Length: 52.0" (1320.8mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Number of Conductors: 5.