Продукція > SAMTEC INC. > FJ-10-D-90.00-4
FJ-10-D-90.00-4 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 90"
Packaging: Bulk
Length: 90.0" (2286.0mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)
Number of Conductors: 10
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 90", Packaging: Bulk, Length: 90.0" (2286.0mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Number of Conductors: 10.
Інші пропозиції FJ-10-D-90.00-4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FJ-10-D-90.00-4 FJ-10-D-90.00-4 Виробник : Samtec fj-2854299.pdf FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable