Продукція > SAMTEC INC. > FJ-15-D-15.00-2
FJ-15-D-15.00-2 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 15"
Packaging: Bulk
Length: 15.0" (381.0mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)
Number of Conductors: 15
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 15", Packaging: Bulk, Length: 15.0" (381.0mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Number of Conductors: 15.