FJN08K-N1B10K
FJN08K-N1B10K Favor Electronics
FJN08K-N1B10K%20.pdf
Виробник: Favor Electronics
Description: POTENTIO JOYSTICK 2D 10K20%
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.0125W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.787" L x 0.787" W x 0.197" H (20.00mm x 20.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Axis: 1
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTENTIO JOYSTICK 2D 10K20%, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.0125W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.787" L x 0.787" W x 0.197" H (20.00mm x 20.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Axis: 1, Resistance: 10 kOhms.