FJP10K-0118A
FJP10K-0118A Favor Electronics
FJP10K-0118A_Drawing.pdf
Виробник: Favor Electronics
Description: JOYSTICK 10K OHM SGL AXIS TH
Power (Watts): 0.0125W
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.833" L x 0.840" W x 0.697" H (21.15mm x 21.35mm x 17.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Axis: 1
Rotation Angle: 46°
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOYSTICK 10K OHM SGL AXIS TH, Power (Watts): 0.0125W, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.833" L x 0.840" W x 0.697" H (21.15mm x 21.35mm x 17.70mm), Mounting Type: Through Hole, Axis: 1, Rotation Angle: 46°, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.