FJR06K-S1B10KD0
FJR06K-S1B10KD0 Favor Electronics
FJR06K%20Series%20Drawing.pdf
Виробник: Favor Electronics
Description: POTENTIOMETER JOYSTICK 3D B10K
Power (Watts): 0.0125W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.447" L x 0.447" W x 0.447" H (11.35mm x 11.35mm x 11.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Axis: 1
Rotation Angle: 50°
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTENTIOMETER JOYSTICK 3D B10K, Power (Watts): 0.0125W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.447" L x 0.447" W x 0.447" H (11.35mm x 11.35mm x 11.35mm), Mounting Type: Through Hole, Axis: 1, Rotation Angle: 50°, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.