FJR35-N2B10KF0
FJR35-N2B10KF0 Favor Electronics
FJR35-N2B10KF0_Drawing.pdf
Виробник: Favor Electronics
Description: JOYSTICK 10K OHM SGL AXIS TH
Power (Watts): 0.0125W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 1.260" L x 1.470" W x 1.445" H (32.00mm x 37.40mm x 36.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Axis: 1
Rotation Angle: 60°
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 281 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOYSTICK 10K OHM SGL AXIS TH, Power (Watts): 0.0125W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 1.260" L x 1.470" W x 1.445" H (32.00mm x 37.40mm x 36.70mm), Mounting Type: Through Hole, Axis: 1, Rotation Angle: 60°, Resistance: 10 kOhms.