FK10M70000SVS2
FK10M70000SVS2 NextGen Components
FK10M70000SVS2.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 230 kHz
на замовлення 600000 шт:
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2706 (6915 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm), Impedance: 330Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 3.5dB, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Bandwidth: 230 kHz.