Продукція > TDK > FK11X7R1E106M
FK11X7R1E106M
FK11X7R1E106M TDK
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 10uF 25V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Tape and Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук