Продукція > TDK > FK14C0G2A122J
FK14C0G2A122J
FK14C0G2A122J TDK
139e4942_fk.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.0012uF 100V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C Tape and Box
на замовлення 1563 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 625
Відгуки про товар
Написати відгук