FK3P026YQ1L0400
FK3P026YQ1L0400 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 26POS 1MM
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Locking Feature: Slide Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Copper Alloy
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Connector/Contact Type: Plug
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 26POS 1MM, Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.039" (1.00mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Alloy, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Connector/Contact Type: Plug.