FL086-24SM+
FL086-24SM+ Mini-Circuits
FL086-24SM+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24"
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24", Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.