FL3215T-470K
FL3215T-470K TDK Corporation
FL3215%20Product%20Specification.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 300MA 1.4 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Current - Saturation (Isat): 210mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 300MA 1.4 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.4Ohm, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Current - Saturation (Isat): 210mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.