FL455K0000L0A2
FL455K0000L0A2 NextGen Components
FL455K0000L0A1.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 455KHZ SMD FILTER 3 PADS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, J-Lead
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.165" (4.20mm)
Bandwidth: 13 kHz
на замовлення 600000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 455KHZ SMD FILTER 3 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm), Impedance: 1kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.165" (4.20mm), Bandwidth: 13 kHz.