FL455K0000S009
FL455K0000S009 NextGen Components
FL455K0000S009.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ AM
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.165" (4.20mm)
Написати відгук
Description: CER FILTER 455KHZ AM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.165" (4.20mm).