FL4D-20-302A
FL4D-20-302A Mornsun America, LLC
FL4D-20-302A.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: 3MH @ 10 KHZ 4 LINE COMMON MODE
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.083" L x 0.728" W (27.50mm x 18.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 1.181" (30.00mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm
Inductance @ Frequency: 3 mH @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3MH @ 10 KHZ 4 LINE COMMON MODE, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.083" L x 0.728" W (27.50mm x 18.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 1.181" (30.00mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm, Inductance @ Frequency: 3 mH @ 10 kHz.