Продукція > CONDUCTRF > FLA07-S1S1-S72
FLA07-S1S1-S72
FLA07-S1S1-S72 ConductRF
FLA07.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 6'
Color: Brown
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 11 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 6', Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Brown, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.