FLAB16R0106KF
FLAB16R0106KF KYOCERA AVX
FLA Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 600V
Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEW, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 600V, Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm).