FLAG66L0307KH
FLAG66L0307KH KYOCERA AVX
FLA Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.181" (30.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Height - Seated (Max): 9.803" (249.00mm)
Capacitance: 300 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
Написати відгук
Description: NEW, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.181" (30.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Height - Seated (Max): 9.803" (249.00mm), Capacitance: 300 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Інші пропозиції FLAG66L0307KH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLAG66L0307KH Виробник : KYOCERA AVX FLA Series.pdf Film Capacitors 450V 300uF 10%