FLCA6H0155K2C
FLCA6H0155K2C KYOCERA AVX
FLC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Capacitance: 1.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 21.2 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm)
Написати відгук
Description: NEW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Capacitance: 1.5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 21.2 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm).