FLCB6A0335K2C KYOCERA AVX
FLC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ADVANCED DC LINK
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.6 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm)
Написати відгук
Description: ADVANCED DC LINK, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm), Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 11.6 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm).