FLCL6H0106K4C
FLCL6H0106K4C KYOCERA AVX
FLC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 1.752" (44.50mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm)
Написати відгук
Description: NEW, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 1.752" (44.50mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm).